Strona Głowna < O firmie

MAJSTER Plus - DSystem
informacje o firmie

Okna i drzwi oraz bramy garażowe firmy Petecki - jeden producent, jedna gwarancja, jeden serwis

Firma DSystem jest autoryzowanym salonem sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej rolet zewnętrznych i wewnętrznych oraz bram garażowych firmy PETECKI.

Posiadamy w swojej ofercie najnowocześniejsze i zaawansowane rozwiązania, które stanowią odpowiedź na współczesną technologię w budownictwie. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów.

Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem w handlu.
Dbamy o rozwój firmy oraz systematycznie poszerzamy wiedzę swoich doradców handlowo-technicznych.

Nasza siedziba mieści się w Stargardzie jednak oferta skierowana jest również do klientów ze Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego.

Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, okna PCV oraz inne produkty potwierdzone 20-letnim doświadczeniem producenta. Świadczymy także usługi autoryzowanego montażu okien, rolet, bram - certyfikowanej ekipy montażowej PETECKI.

Firma PETECKI jako rzetelna marka na rynku owocuje bardzo liczną i stale powiększającą się grupą zadowolonych klientów o czym świadczą otrzymane wyróżnienia.

Nasze motto „sprzedawać jak dla siebie”. Jesteśmy rodzinną firmą i do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dla nas ważna jest atmosfera pracy oraz dobry kontakt z klientem gwarantujący zadowolenie.

majsterplus firma

© 2017 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI