Strona Głowna < Drzwi Zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne i techniczne z PCV

Drzwi PCV

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu, podkreślają jego charakter, akcentują indywidualność właściciela. Stanowią istotny element aranżacji architektonicznej, dlatego muszą być idealnie dobrane pod względem formy i koloru do estetyki budynku. Muszą również być funkcjonalne i trwałe, zapewniać użytkownikom poczucie bezpieczeństwa oraz komfort wynikający z właściwości akustycznych.

drzwi petecki

Firma Domel oferuje praktycznie nieograniczone możliwości kreowania wyglądu drzwi oraz najwyższą jakość wykonania. Nasz produkt wyróżnia klasyczna i ponadczasowa forma, dostosowana do indywidualnych upodobań klienta. Drzwi firmy Domel zapewniają doskonałe parametry izolacyjności akustycznej i termicznej, są wytrzymałe, posiadają wysoką klasyfikację zabezpieczeń antywłamaniowych. Jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom architektonicznym, począwszy od ultranowoczesnej stylistyki, na klasycznej skończywszy. W połączeniu z oknami PCV firmy Domel tworzą idealnie harmonijny obraz całego budynku.

PETECKI IMPRESSIVE Line 70

drzwi line 70

Drzwi PETECKI IMPRESSIVE Line 70 skonstruowane są na profilu firmy Veka (klasa A). Występują w dwóch wariantach – otwierane do i na zewnątrz budynku. Specjalnie opracowana wielokomorowa konstrukcja profili oraz dodatkowe tworzywowe wzmocnienia naroży i skrzydeł sprawiają, że drzwi Petecki Impressive Line są niezwykle trwałe i stabilne. Stanowią idealne zabezpieczenie przed chłodem, wiatrem i deszczem, oraz co najważniejsze przed nieproszonymi gośćmi. Ich funkcja antywłamaniowa może być dodatkowo rozbudowana poprzez zastosowanie specjalnej techniki zamykania, oraz użycie okuć antywłamaniowych. Rozwiązania konstrukcyjne występujące w drzwiach Petecki Impressive Line zapewniają długotrwały komfort użytkowania. Jest to idealna propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości wykonania w połączeniu z ciekawą stylistyką dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

PETECKI IMPRESSIVE Design 70

drzwi design 70

Drzwi PETECKI IMPRESSIVE Design 70 oparte są na profilu firmy Rehau (klasa A). Zapewniają skuteczną ochronę przed chłodem oraz działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Czterokomorowe skrzydło i pięciokomorowa ościeżnica wykorzystują izolujące działanie komór powietrznych, co w połączeniu z 70 mm głębokością profili pozwala na uzyskanie znakomitych parametrów ochrony cieplnej i akustycznej. Nasze produkty są estetyczne, przyjazne środowisku, zapewniają łatwość pielęgnacji. Dedykowane są dla nowych budynków niskoenergetycznych, lub tych, które przechodzą termomodernizację. Zastosowanie szerokich przekrojów wzmocnień stalowych oraz tworzywowych wzmocnień naroży gwarantuje uzyskanie doskonałej statyki skrzydła. W płaszczyźnie progu podłogowego znajduje się dodatkowe uszczelnienie dolnej powierzchni drzwi. Drzwi PETECKI IMPRESSIVE Design z powodzeniem mogą być wykorzystywane w tzw. domu bez barier, ze względu na niski próg drzwiowy. Jest to idealne rozwiązanie dla domów wymagających podwyższonej termoizolacji.

PETECKI IMPRESSIVE Class 73

drzwi class 73

Drzwi PETECKI IMPRESSIVE Class 73 oparte na profilu Bruegmann (klasa profila A) występują w dwóch wariantach – istnieje możliwość otwierania do i na zewnątrz budynku. Pięciokomorowa rama w połączeniu z czterokomorowym skrzydłem i głębokością montażu 73 mm, zapewnia skuteczną ochronę termiczną oraz gwarantuje zachowanie wysokiej izolacyjności akustycznej. Zastosowanie wzmocnień stalowych o szerokim przekroju gwarantuje odpowiednią statykę skrzydła. Dodatkowa uszczelka środkowa skutecznie zabezpiecza przed przenikaniem chłodu w dolnej części drzwi. Drzwi PETECKI IMPRESSIVE Class polecane są do budynków o podwyższonej energooszczędności oraz do tych, które przeszły termomodernizację. Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości komponentów, odpornych na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych i łatwych w utrzymaniu czystości. Posiadamy praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania zewnętrznego wyglądu drzwi, które dostosujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

PETECKI FUTURE Design 86

drzwi design 86

Drzwi PETECKI FUTURE Design 86 to produkt klasy premium, oparty na profilu Rehau Geneo, wykonany w całości z tworzywa kompozytowego Rau-Fipro na bazie włókna szklanego. Polecane przede wszystkim do nowoczesnych domów pasywnych i niskoenergetycznych o najwyższym standardzie. System Geneo umożliwia realizację drzwi jednoskrzydłowych otwieranych do wewnątrz, również ze stałą częścią boczną, drzwi dwuskrzydłowych, otwieranych do wewnątrz oraz drzwi zewnętrznych z naświetleniem. Wyjątkowym plusem systemu jest możliwość zastosowania absolutnej nowości rynkowej – krytych zawiasów, przeznaczonych do systemów drzwiowych z tworzyw sztucznych. Dzięki nim drzwi PETECKI FUTURE DESIGN łączą w sobie perfekcyjny wygląd i walory estetyczne z najwyższą efektywnością energetyczną – Uf do 0,76 W/m2! Wykorzystanie 6 komorowych profili o szerokości montażu 86 mm, wykonanych w technologii kompozytowej, zapewnia otrzymanie wyjątkowej sztywności bez zastosowania wzmocnienia stalowego! Dodatkowa, środkowa uszczelka gwarantuje zachowanie najwyższej szczelności produktu. Drzwi zewnętrzne PETECKI FUTURE DESIGN z powodzeniem można stosować w tzw. domach bez barier dzięki zastosowaniu niskiego progu. Jest to wyjątkowy produkt, dla najbardziej wymagających klientów, łączący w sobie nieograniczone możliwości aranżacji, oraz najwyższe parametry techniczne i użytkowe.

Drzwi drewniane

Oferta nasza obejmuje wyroby wiodacych krajowych producentów:

Drzwi metalowe

Oferta nasza obejmuje wyroby wiodacych krajowych producentów:

Drzwi i ścianki techniczne - przeciwpożarowe EI 30 i EI 60

Stolarka stalowa profilowa przeciwpożarowa sprawdza się zarówno w budownictwie publicznym jak i indywidualnym. Drzwi i ścianki stalowe przeciwpożarowe WIŚNIOWSKI® wykonywane są według indywidualnego zamówienia i mogą być dostosowane do różnej wysokości i szerokości w projektach spełniających aprobatę techniczną. Drzwi i ścianki stalowe przeciwpożarowe są oferowane w dwóch klasach ognioodporności: EI 30 i EI 60 oraz o dymoszczelności Sa i Sm. Stolarka stalowa przeciwpożarowa spełnia swoje zadanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Uzupełnieniem oferty są produkty firm:

aldrew
artus
boryszew
dallas
doorsy
drewholz
erkado
hormann
wikęd

© 2021 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI