Strona Głowna < Okna PCV

Okna PCV, drzwi oraz bramy garażowe Domel – jeden producent, jedna gwarancja, jeden serwis

Firma Domel jest czołowym producentem stolarki otworowej klasy Premium. Jako nieliczni oferujemy drewniane okna, okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili od pięciu producentów. Stosujemy rozwiązania firm: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz Yawal.

Nasze kompetencje

Zatrudniamy 700 pracowników. Pod względem możliwości wytwórczych plasujemy się w ścisłej czołówce nie tylko krajowych, ale i europejskich producentów stolarki otworowej, o czym świadczy wyprodukowanych 6 000 000 okien.

Na potencjał firmy Domel składają się m.in. takie elementy jak:

 • pięć prężnie działających zakładów produkcyjnych o łącznej powierzchni 26.000 m2,
 • 18 nowoczesnych linii technologicznych,
 • własna pracownia projektowa
 • rozbudowana sieć dystrybucji.

Największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się przede wszystkim:

 • okna drewniane,
 • okna PCV,
 • okna aluminiowe.

Potwierdzeniem jakości naszych usług są liczne certyfikaty i atesty, które zdobyliśmy podczas świadczenia usług w zakresie stolarki okiennej oraz drzwiowej.

LINIA FUTURE

PETECKI FUTURE LINE 82 MD

okna drewniane szczecin

Okna PETECKI FUTURE LINE 82 MD opracowaliśmy z myślą o budownictwie pasywnym. Pozwalają na zaprojektowanie dużej powierzchni szklanej, umożliwiającej pozyskanie ciepła dzięki promieniowaniu słonecznemu. Jednocześnie zastosowany w standardzie pakiet 3-szybowy o współczynniku Ug = 0,5 W/m2K znacząco zmniejsza straty energetyczne.

Zastosowanie 7-komorowych profili Softline 82 MD firmy VEKA, pozwoliło na wyeliminowanie mostków termicznych. Rewelacyjne parametry termoizolacyjne, wymagane w przypadku zastosowań w budownictwie pasywnym w połączeniu z klasycznym wzornictwem i nieograniczonymi możliwościami konfiguracji sprawiają, że okna są najbardziej kompleksowym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI FUTURE Design 86 MD

okna drewniane szczecin

Okna PETECKI FUTURE Design 86 MD są produktem klasy premium, oparte na profilu Rehau Geneo, wykonane w całości z tworzywa kompozytowego Rau-Fipro na bazie włókna szklanego. Polecane przede wszystkim do nowoczesnych domów pasywnych i niskoenergetycznych o najwyższym standardzie. Gwarantują nowatorską konstrukcję i parametry spełniające najwyższe oczekiwania. System Geneo umożliwia uzyskanie wyjątkowej klasy efektywności energetycznej (nawet dla Uw-0,73W/m2k).

Wykorzystanie 6 komorowych profili o szerokości montażu 86 mm, wykonanych w technologii kompozytowej, zapewnia otrzymanie wyjątkowej sztywności bez zastosowania wzmocnienia stalowego! Dodatkowa, środkowa uszczelka gwarantuje zachowanie najwyższej szczelności produktu. Jest to wyjątkowy produkt, dla najbardziej wymagających klientów, łączący w sobie nieograniczone możliwości aranżacji, oraz najwyższe parametry techniczne i użytkowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

LINIA EXCELLENT

PETECKI EXCELLENT Line 76 MD

okna pcv szczecin

NOWOŚĆ 2018

Okno Excellent Line 76 MD to produkt o najwyższej jakości. Wyprodukowany w oparciu o profil klasy A – Veka Softline 76, stawiając na istniejące wymagania produkcyjne, bezpieczeństwa i ekonomiczności. Excellent Line 76 MD stanowi doskonały pomost pomiędzy systemem 82 mm i 70 mm.

Technologia, która sprzyja doskonałości.

Wyśmienite parametry techniczne i mechaniczne są efektem wkomponowania stalowego wzmocnienia w ramie, które zostało wykonane z zamkniętego profilu 30 x 30 mm. Przekłada się to bezpośrednio na konstrukcyjne wzmocnienie okna. W wymiarze praktycznym tego typu rozwiązanie zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo.

Szklenie skorelowane ze stylistyką okna:
 • pakiet trzyszybowy do grubości 48 mm
 • głębokość osadzenia szkła – 20 mm
 • ujednolicona wysokość listew (25 mm) dla okien stałych i skrzydeł
 • wyrównany wygląd uszczelki skrzydła i listwy przyszybowej patrząc od wewnątrz
 • poprawa optyki okna przez zastosowanie nowych uszczelek, widoczne dla oka są jedynie kolor uszczelki i kolor ramki międzyszybowej, elementy profili PVC nie są w tym zakresie widoczne

PETECKI EXCELLENT Line 90 MD

okna pcv szczecin

Okno PETECKI EXCELLENT Line 90 MD oparte o profil Alphaline 90 firmy VEKA to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. System 6-komorowy o głębokości zabudowy 90mm zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie.

Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach pasywnych.

Okna PETECKI EXCELLENT Line 90 MD to najnowsza generacja spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI EXCELLENT Class 82 MD

okna pcv szczecin

Okno PETECKI EXCELLENT Class 82 MD oparte o profil BE 82 firmy BRÜGMANN to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii. Proste skrzydło oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowoczesnych okien.

Ścianki wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI EXCELLENT Class przed konkurencją.

Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna PETECKI EXCELLENT Class 82 MD to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

ZOBACZ WIĘCEJ

LINIA IMPRESSIVE

PETECKI IMPRESSIVE Line 70 P

okna szczecin

Okno PETECKI IMPRESSIVE Line 70 P oparte o profil Perfectline Standard firmy VEKA to doskonały produkt klasy A. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne.

Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Line przed konkurencją.

Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Okna serii PETECKI IMPRESSIVE Line to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI IMPRESSIVE Line 70 O

okna szczecin

Okno PETECKI IMPRESSIVE Line 70 O oparte o profil Perfectline Oval firmy VEKA to doskonały produkt klasy A. Skrzydło półzlicowane z ramą.

Mocno zaokrąglona krawędź skrzydła i lekko zaokrąglona krawędź ramy, jednolite wykończenie od zewnątrz i wewnątrz.

Ścianki o grubości 3 mm spełniają standard RAL. Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych. Ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Line przed konkurencją.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P

okna szczecin

Okno PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P oparte o profil Adline firmy BRÜGMANN to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii.

Półlicujące skrzydło i prosta rama, oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowych okien.
Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne.

Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Okna PETECKI IMPRESSIVE Class 73 P to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O

okna pcv szczecin

Okno PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O oparte o profil Artline firmy BRÜGMANN to doskonały produkt który pomoże obniżyć zużycie energii.

Półlicujące skrzydło i zaokrąglona rama, oraz szeroka oferta listew przyszybowych sprostają wymaganiom, dotyczącym wyglądu nowych okien. Ścianki o grubości 3 mm wykonane z polichlorku winylu spełniają wszystkie normy budowlane i ekologiczne.

Możliwość stosowania różnych pakietów szybowych, ponad 40 kolorów, doskonały współczynnik izolacyjności termicznej i szeroka gama zastosowań stawiają okna PETECKI IMPRESSIVE Class przed konkurencją. Z uwagi na swoje doskonałe parametry często stosowany w inwestycjach jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Okna PETECKI IMPRESSIVE Class 73 O to idealne połączenie wysokiej jakości z szeroką gamą zastosowań.

ZOBACZ WIĘCEJ

PETECKI IMPRESSIVE Line 70 +

okna pcv szczecin

Nowoczesne kształty okien PETECKI IMPRESSIVE Line 70 +, które produkujemy w oparciu o profil firmy VEKA wpiszą się w przytulną atmosferę Twojego domu.

Niezawodne rozwiązania techniczne w połączeniu z niebywałą funkcjonalnością oraz energooszczędnym pakietem szybowym gwarantują komfort i trwałość przez cały okres użytkowania stolarki.

Okna serii PETECKI IMPRESSIVE dedykowane są w szczególności do budownictwa jednorodzinnego.
Mnogość dostępnych pakietów szybowych, różnorodność kształtów oraz szeroka gama kolorystyczna dają nieograniczone możliwości konfiguracji.

Wybierając produkty serii PETECKI IMPRESSIVE otrzymasz okna optymalnie dostosowane do stylu Twojego domu.

© 2021 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI