Strona Głowna < Okna i witryny aluminiowe

Okna i drzwi oraz witryny – aluminium

Aluminium

Aluminium jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych, prawie niewymagającym konserwacji, świetnie izolującym i trwałym. Elegancki profil aluminiowy gwarantuje maksymalny dostęp światła i różnorodność zastosowań. Okna i drzwi z aluminium produkowane przez Firmę DOMEL oparte są na systemach firmy Yawal System oraz Reyaners Aluminium lub innych wg wskazań projektanta czy inwestora.

okna drewniane szczecin
okna drewniane szczecin

Pozwalają one na wykonanie okien i drzwi z "zimnego" lub "ciepłego" aluminium o dowolnych funkcjach i walorach użytkowych (jako kwatery stałe, uchylne, uchylno – rozwierane, obrotowe, przesuwne, jako jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, drzwi otwierane do środka lub na zewnątrz, na zawiasach wrębowych lub nawierzchniowych, ze szczotką, lub z progiem, przesuwne ręcznie, lub automatycznie).

Dobór systemu uzależniony jest od wymagań w zakresie ochrony cieplnej i akustycznej, od natężenia użytkowania oraz od wymagań specjalnych (konstrukcje dymoszczelne, antywłamaniowe, kuloodporne, ognioodporne itp.).

Ofertę uzupełniamy całą gamą kolorów i wypełnień konstrukcji, np. szkło, panele aluminiowe, panele PCV oraz akcesoriów, takich jak samozamykacze, pochwyty, etc.

Stosujemy tylko sprawdzone okucia systemowe. Dla okien uchylnych, położonych wysoko, proponujemy otwieracze naświetli lub siłowniki, umożliwiające ich wygodne otwieranie z poziomu podłogi. Poniżej przedstawiamy szeroką gamę systemów profili aluminiowych. Zachęcamy do zapoznania się z rozszerzonymi opisami na stronach producentów profili.

Systemy profili okienno-drzwiowych firmy Yawal System.

TM 62

Trójkomorowy system THERMO MODULAR 62 służący do konstruowania i wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej, różnych typów okien i drzwi, witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Stosowany głównie na przegrody zewnętrzne (okna, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne) zarówno w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, szpitale, banki), jak i w budynkach mieszkalnych.

TM 74

System THERMO MODULAR 74 jest trójkomorowym systemem profili aluminiowych, służących do konstruowania i wykonywania okien, witryn, wiatrołapów oraz ścianek działowych o podwyższonej izolacyjności cieplnej.

PI 50

System Profili Izolowanych (PI 50) jest rozbudowanym systemem profili aluminiowych, służących do konstruowania i wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej, różnych typów okien i drzwi, witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Właściwości izolujące, zapewniają taśmy poliamidowe, wzmocnione włóknem szklanym, dając pewne i trwałe połączenie.

PBI 50N

Jednokomorowy system bez izolacji termicznej przeznaczony do zabudowy wewnętrznej. Szeroka gama profili, w tym wzmocnionych słupków, pozwala wykonywać konstrukcje o dużych gabarytach; w przypadku ścian nawet do 8m wysokości.

PBI 40E

System profili bez izolacji termicznej pozwala tworzyć konstrukcje ścianek działowych, ścianek kasowych oraz drzwi i okien nie wymagających izolacji termicznej. Wykorzystywany jest do ekonomicznej zabudowy wnętrz o wysokim standardzie estetycznym i użytkowym.

L 50

System zabudowy loggi i balkonów

DP 94

System drzwi przesuwnych.

FASADY ALU

Fasady aluminiowe

Nowoczesne ściany osłonowe o kształtach prostych i złożonych wykonywane są z oryginalnych systemów profili aluminiowych (fasada słupowo – ryglowa, "pozioma linia", fasada półstrukturalna lub strukturalna). Dzięki szerokim możliwościom zastosowania pozwalają spełniać bardzo różnorodne i zaawansowane technicznie oczekiwania inwestorów, projektantów oraz architektów.

Ściany osłonowe są nierozłącznym elementem współczesnej architektury. Konstrukcje te łączą nowoczesną technologię z aktualnymi trendami zapewniając wymaganą izolację termiczną i akustyczną pomieszczeń.

Firma DOMEL przy budowie ścian osłonowych korzysta z technologii wiodących na rynku europejskim producentów systemów aluminiowych, takich jak: Yawal System i Reynaers Aluminium. Dzięki dużemu zróżnicowaniu dostępnych rozwiązań osiągamy niepowtarzalne efekty, spełniając jednocześnie wymogi współczesnej architektury i marzenia projektantów.

Wysoka jakość wykonania produktów Firmy DOMEL oraz walory estetyczne w połączeniu z optymalnymi parametrami technicznymi wpływają na szerokie ich zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym i budownictwie użyteczności publicznej: obiektach oświaty i sportu, służby zdrowia, biurowych i bankowych, handlu i usług.

okna pcv szczecin
okna pcv szczecin

Systemy profili właściwych do wykonania ścian osłonowych, fasad, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych firmy

Yawal System

  • FA 50
  • FA 50SL
  • FA 50HL

Systemy profili właściwych do wykonania ścian osłonowych, fasad, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych firmy

Reynaers Aluminium

  • CW 50
  • CW 60
  • CW 60-DRL
  • CW 86
>

© 2021 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI