Strona Głowna < Podłogi

Panele podłogowe – różnorodność, wytrzymałość oraz atrakcyjna cena

Przedstawiamy Państwu ofertę paneli podłogowych pasujących do każdego pomieszczenia, o różnej wytrzymałości i w cenach na każdą kieszeń. Są to produkty wysokiej jakości czołowych producentów zarówno krajowych, jak i europejskich.

Nasza oferta

Sprzedajemy panele o różnych wzorach, kolorach oraz rodzajach systemu montażu. Niezależnie od tego, czy szykują Państwo podłogę w pokoju dziecięcym, salonie, czy kuchni, w naszej ofercie z pewnością znajdą się odpowiednie panele podłogowe. Niektóre należy montować na klej, inne w systemie „klik”.

W zależności od natężenia ruchu proponujemy produkty w trzech różnych klasach ścieralności:

  • AC3 – idealnie nadają się do pokoju sypialnego lub dziecięcego, gdzie stosunkowo rzadko się chodzi,
  • AC4 – to opcja dedykowana różnego rodzaju biurom, gabinetom czy salonom. Materiał jest odporny na większą intensywność użytkowania,
  • AC5 – najbardziej wytrzymały rodzaj ze wszystkich. Można go użyć zarówno w przypadku korytarza, salonu, jak i częściej używanego pokoju dziecięcego.

Zapewniamy również niezbędne akcesoria montażowe, takie jak maty wygłuszające, kleje, elementy wykończeniowe i inne.

Dodatkowe akcesoria

Wiemy, ile czasu może zająć wyszukiwanie dodatkowych akcesoriów w różnych sklepach. Dlatego ofertę paneli podłogowych uzupełniliśmy bogatym wyborem wykończeniowych listew przyściennych. Dzięki temu w jednym miejscu mogą Państwo zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne elementy do montażu paneli.

PODŁOGI
PODŁOGI

Oferujemy produkty takich producentów jak:

classen
tarkett
swis krono (kronopol)
krono orginal
egger
ever-home
global wood
quck step
kronopol
quatro
upline
upline

© 2021 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI