Strona Głowna < Rolety, marizy, żaluzje

Żaluzje i vertikale oraz markizy.

Markizy tarasowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo markizy tarasowe w szerokim zakresie linii EVO od firmy Dragon.

markiza tarasowa
markiza tarasowa

Polecamy:

 • Family EVO - Markiza tarasowa w kasecie
 • Weekend EVO - Markiza tarasowa klasyczna
 • Selene EVO - Markiza tarasowa w pełnej kasecie
 • Venus EVO - Markiza tarasowa w kasecie
 • Jupiter EVO - Markiza tarasowa klasyczna

Roletki tekstylne (przeciwsłoneczne), żaluzje, vertikale

Rolety tekstylne to praktyczne i estetyczne osłony okien, montowane wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, zapewniające prywatność oraz podnoszące estetykę każdego wnętrza.

Niezwykle szeroka oferta tkanin do rolet tekstylnych, różne możliwości konstrukcyjne rolet, a także kilka wariantów ich zamontowania pozwala na idealne dopasowanie zarówno kolorów, jak i wzorów rolet do indywidualnego wnętrza.

rolety
zaluzje

ŻALUZJE

POZIOME ALUMINIOWE I DREWNIANE

to najpopularniejsza a przy tym najstarsza forma przysłaniania okien.
Podstawową zaletą żaluzji jest dowolne sterowanie kątem nachylenia lamel, przez co sami określamy stopień zaciemnienia i widoczności. Mogą być montowane do każdego rodzaju okien oraz na wnękę okienną. Bogata paleta kolorów sprawia, że żaluzje można dostosować do każdego wystroju wnętrza.

VERTIKALE

TKANINIOWE

żaluzje pionowe, które są idealnym rozwiązaniem do dużych okien. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych rozpraszając światło i zaciemniając je. Sprawdzają się w przestrzennych i wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze, duże przeszklone powierzchnie, okna, witryny, wnęki oraz ścianki działowe. Możliwe wykonanie szyny „ skos” z hamulcem. Łatwe i bezawaryjne sterowanie za pomocą łańcuszka i linki. Montaż szyny do sufitu na klipsy lub do ściany na wysięgnikach. Szeroki wybór materiałów o szerokości 89mm i 127mm. Dostępne są również materiały które posiadają atest higieniczny (PZH) oraz atest niepalności (ITB).

PCV

lamele z tworzywa sztucznego, które wyjątkowo dobrze sprawdzają się w miejscach, gdzie niezbędna jest najwyższa sterylność lub gdzie występuje duża wilgotność. Takie żaluzje bardzo łatwo utrzymać w wymaganej czystości. Dostępna szerokość lameli: 89 mm.

PANELOWE

jest to nowoczesna dekoracja okienna zastępująca firany i zasłony. Dają możliwość przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni oraz jako forma dzielenia przestrzeni. Sposób mocowania: we wnęce okiennej na ścianie lub suficie. Zasłony panelowe możemy obsługiwać ręcznie lub elektrycznie

ROLETKI

UNI i UNI PCV

System UNI to najbardziej popularny system rolet kasetowych przykręconych do listwy przy szybowej. Jej zaletą jest niewielka estetyczna kaseta oraz płaskie prowadnice. Mechanizm samohamujący sprawia, że roletki UNI są najbardziej cenione przez naszych klientów. Występują w dwóch wariantach UNI ALU w kolorze białym, brązowym, srebrnym oraz drewnopodobnym. UNI PCV w kolorze białym.

B7

System B7: to roleta w aluminiowej kasecie z prowadnicami przestrzennymi, które doskonale osłaniają materiał. Wyposażona w system łańcuszkowy samohamujący. Jej ekskluzywny wygląd, niezawodne działanie i bezinwazyjny montaż to jedna z wielu zalet systemu. Montaż na skrzydło okienne za pomocą dwustronnej taśmy piankowej.

B9

System B 9: jest dokładnym odzwierciedleniem systemu B 7, jednakże w tym przypadku kaseta i prowadnice wykonane są z PCV.

B19

System B19: jest to roletka o niewielkich rozmiarach w plastikowej kasecie i prowadnicach. Szybki bezinwazyjny montaż na skrzydło okienne za pomocą dwustronnej taśmy piankowej.
[więcej]

B11

System B11: roleta w aluminiowej kasecie z mechanizmem sprężynowym. Dzięki hamulcom może pracować w sposób tradycyjny z góry do dołu lub z dołu do góry w charakterze zazdroski. Kaseta i prowadnice przyklejone za pomocą dwustronnej taśmy piankowej do ramy okiennej.

LUISA

Roleta LUIZA: roleta w kasecie aluminiowej przeznaczona do zasłaniania dużych powierzchni. Posiada mechanizm koralikowy samohamujący, istnieje możliwość zastosowania napędu elektrycznego i prowadnic. Montaż do ściany i do sufitu.

Plus

Stosowany do zasłaniania dużych powierzchni. Może być montowany na zewnątrz wnęki okiennej ( nad oknem lub do sufitu ) lub we wnęce okiennej. Posiada system łańcuszkowy z mechanizmem samohamującym.

Mini-Plus

Jest zminimalizowaną formą roletek wolnowiszących bez kasety. Specjalne wieszaki mocujące pozwalają na bezinwazyjny montaż rolet na skrzydle okiennym. Można także zastosować prowadzenia żyłkowe, które skutecznie przytrzymują roletę przy ramie okiennej (jeśli zachodzi konieczność możliwe jest jej przykręcenie). Rolety posiadają system łańcuszkowy z mechanizmem samohamującym, który umożliwia zatrzymanie na dowolnej wysokości. Dostępny sprzęt rolety w kolorze białym i brązowym.
>

DEKOLUX

SYSTEM DEKOLUX: idealny system do okien dachowych; przystosowany do okien typu: Velux, Fakro, Roto oraz Okpol. Wyposażony w mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety; materiał jest zawsze naciągnięty, także podczas całkowitego uchylenia okna. Rolety skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzaniem poddasza. Zastosowanie odbijającego materiału można obniżyć temperaturę pomieszczenia nawet o klika stopni.

SS

Roletka typu SS : przeznaczona jest do wszystkich typów okien dachowych, w której materiał zwijany jest na rurze za pomocą mechanizmu sprężynowego. Roleta zakończona jest aluminiowa belką z uchwytem i bocznymi zatyczkami. Roletę można zablokować na odpowiednim poziomie dzięki systemowi haczyków przykręconych do ramy okiennej.
[więcej]

ROLETY RZYMSKIE

ROLETY RZYMSKIE: doskonała forma dekoracji okna, a zarazem dopełnienie stylu aranżacji pomieszczenia. Posiada system samohamujący sterowany łańcuszkiem, podciągana do góry składa się w regularne fałdy. Dzięki zastosowaniu tkaniny o różnym stopniu zacieniania, może w zupełności zastąpić tradycyjną firanę lub zasłonę.

ROLETY DZIEŃ I NOC

ROLETKA „DZIEŃ I NOC”: to bardzo praktyczny system wystroju okien, który z powodzeniem zastąpi firanki i zasłonki. Równoległe pasy materiału transparentnego ułożone są naprzemiennie z pasami z cienkiej siatki, co daje możliwość operowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia. Istnieje możliwość montażu w wersji wolnowiszącej w systemie MINI i w kasetach z prowadnicami przestrzennymi lub płaskimi.

PLISY

system osłon okiennych, który w odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji umożliwia zasłanianie okien o nietypowych kształtach takich jak: trójkąty, trapezy czy półkola. Plisy zapewniają możliwość zastosowania do wszystkich okien standardowych, dachowych, świetlików czy ogrodów zimowych. Największa zaletą to system umożliwiający zsuwanie zarówno od dołu jak i od góry.

Moskitiery

Moskitiery to niezwykle funkcjonalne i estetyczne osłony okien i drzwi wykonane z gęstej siatki skutecznie chroniącej wnętrza budynku przed owadami. Włókno węglowe, z którego wykonana jest siatka moskitiery jest odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Cztery rodzaje moskitier dostępnych w naszej ofercie, pozwala na wybranie optymalnego rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

moskitiera

OKIENNE

MOSKITIERA ramkowa na okna: doskonale zabezpiecza przed owadami. Trwałe aluminiowe profile w kolorze białym, brązowym i drewnopodobnym oraz siatka z włókna szklanego w kolorze szarym. Cechą charakterystyczną moskitiery jest bezinwazyjny sposób montażu na wewnętrznej stronie ramy okiennej, co zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie okna.

DRZWIOWE

MOSKITIERA DRZWIOWA: skuteczna ochrona przeciwko owadom. Montowana jest do ramy drzwiowej drzwi balkonowych za pomocą zawiasów, umożliwia swobodne przechodzenie z (do) pomieszczenia. Moskitiera wykonana jest siatki włókna szklanego zamocowanej na specjalnej ramie z profili aluminiowych. Dostępne są również moskitiery harmonijkowe i przesuwne.

PRZESUWNE

„Doskonałe na okno i… na taras”
 • Maksymalne wymiary szer. 200cm x wys. 250cm
 • Typ drzwi przesuwnych, jedno lub dwuskrzydłowych
 • Profil łączony narożnikiem wewnętrznym pod kątem 45 stopni
 • Uszczelka szczotkowa na całym obwodzie drzwi
 • Brak dodatkowych poprzeczek (szprosów) w skrzydle
 • Bardzo lekkie przesuwanie, dzięki zamocowanym rolkom
 • Możliwość pomalowania na dowolny kolor RAL

ROLOWANE

MOSKITIERA OKIENNA ROLOWANA: system wyposażony w estetyczną kasetę aluminiową z napędem sprężynowym. Moskitiera może rozwijać się w pionie i poziomie. Zastosowanie do wszelkiego rodzaju okien drzwi balkonowych. Dostępna kaseta w kolorze białym brązowym i drewnopodobnym; siatka w kolorze szarym.

ZIG-ZAG

ZALETY:
 • Maksymalne wymiary: szer. 3,0m x wys. 2,6m.
 • Nie ogranicza funkcjonalności drzwi.
 • Pozwala na zatrzymanie w dowolnej pozycji.
 • Nie ogranicza widoczności
 • Jest łatwo zauważalna i odporna na uszkodzenia.
 • Niska prowadnica dolna (8mm) nie utrudnia przechodzenia.
 • Przesuwny uchwyt.

© 2017 DSystem - okna i drzwi | projekt i wykonanie MARKOM Szczecin | POLITYKA PRYWATNOŚCI